100 dienas līdz 10. Ventspils Piedzīvojumu parka maratonam!Šogad jau desmito gadu pēc kārtas, tuvojoties Līgo svētkiem, organizatori un dalībnieki gatavojas skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija 4. posmam – Ventspils Piedzīvojumu parka maratonam, kas norisināsies 16. jūnijā.

Šogad Piedzīvojumu parka maratons notiks vienu dienu – svētdien, 16. jūnijā, ietverot gan bērnu skrējienus, sadraudzības skrējienu, kurā piedalīsies bērni un pieaugušie ar kustību traucējumiem, kā arī trasē dosies maratona, pusmaratona, 10.55 km un 5.3 km skrējēji. Šogad ir paredzētas izmaiņas 10.55 km distancē, kurš būs vienā aplī pa pilsētas ielām kopā ar maratona un pusmaratona skrējējiem. Kā ierasts trasē būs 7 kultūras oāzes, kur sacensību dalībnieki tiks uzmundrināti, lai saņemtu pozitīvas emocijas. Visi tiek laipni aicināti uz Ventspili – gan elites sportisti, lai cīnītos par uzvaru maratonā, pusmaratonā un sadalītu naudas balvu fondu, gan skriešanas entuziasti, lai izmēģinātu spēkus maratonā, pusmaratonā vai satelītskrējienā, gan bērni, lai izskrietos bērnu skrējienā.

Plānots, ka skrējienos varētu piedalīties gandrīz 3000 skrējēju.

Tikai ceturtdien, 07. martā, Ventspils Sportland veikalā no plkst.15-19 ventspilniekiem būs iespēja reģistrēties Ventspils Piedzīvojumu parka maratona jebkurai distancei ar 50% atlaidi, kā arī papildus būs iespēja piedalīties loterijā, lai tiktu pie jauniem skriešanas apaviem.

Visas dienas garumā veikala pārstāvji palīdzēs ar padomu gan par distances izvēli, gan arī par skriešanas inventāru, kas pieejams veikalā.

Reģistrēties “Bigbank Skrien Latvija” ceturtajam posmam – Ventspils Piedzīvojumu parka maratonam, kā arī iegūt papildus informāciju iespējams oficiālajā mājaslapā – www.bigbankskrienlatvija.lv, www.ventspils-maratons.lv, kā arī Sportland veikalos visā Latvijā.

Dalīties
Share on Facebook
Facebook