Ventspils Piedzīvojumu parka maratons piedalīsies Bērnu svētkosArī šogad, 26.maijā, Ventspils Piedzīvojumu parka maratons piedalīsies Ventspils Bērnu svētkos, popularizējot aktīvu dzīvesveidu ne tikai pieaugušo, bet arī bērnu vidū. Bērnu svētkos reģistrēšanās skriešanas distancēm būs par īpašām cenās, kā arī būs sagaidāmi gan aktīvi, gan garšīgi pārsteigumi!
Pasākuma ietvaros Bērnu pilsētiņā atradīsies Ventspils Piedzīvojumu parka maratona telts, kurā par samazinātu maksu varēs reģistrēt mazos skrējējus jebkurai bērnu skriešanas distancei. Bērnu distances ir 300m, 500m un 1000m garas, un 5 EUR vietā pasākuma dienā būs iespējams reģistrēties vien par 2 EUR.
Šīgada Ventspils Piedzīvojumu parka maratona bērnu skriešanas distanču galvenais atbalstītājs ir Druvas saldējums, kas būs sagādājis īpaši atsvaidzinošu pārsteigumu – katrs, kurš pasākuma laikā reģistrēsies, saņems bezmaksas saldējumu! Ciemos būs arī maratona talismans Briedis, kurš kopā ar bērniem veiks dažādus vingrojumus.
Bērnu svētkos nav aizmirsti arī pieaugušie! Pasākuma ietvaros reģistrēšanās jebkurai pieaugušo skriešanas distancei būs ar 25% lielu atlaidi! Pēc skrējēju pieprasījuma, šogad 10,55km distance ir piedzīvojusi izmaiņas – tā tiks veikta vienā aplī, nevis divos, kā tas bijis iepriekš. Apmeklējot Ventspils Piedzīvojumu parka maratona telti, būs iespējams iepazīties ar sacensību programmu un skriešanas trasi, aplūkot jaunās 10gades medaļas, kā arī uzdot jebkādu sev interesējošu jautājumu par maratonu un skriešanu.
Atgādinām, ka Ventspils Piedzīvojumu parka maratons šogad norisināsies jau 10.reizi! Maratona rīkotāji un atbalstītāji būs parūpējušies par neaizmirstamiem un vērtīgām balvām bagātiem 10gades skriešanas svētkiem!

Dalīties
Share on Facebook
Facebook