Līdz Ventspils Maratonam 100 dienas – īpašais kods reģistrācijaiŠogad jau 12.reizi, bet otro reizi Ventspils maratons tiks organizēts septembrī, kas ir ideāls laiks skriešanai, nav ne auksti, ne karsti. Starta un finiša zona šogad atkal būs pie koncertzāles Latvija un lielajām strūklakām, kas radīs pavisam citas sajūtas sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem, ar noslēdzošajiem 150 finiša metriem Lielajā laukumā.

Ventspils skriešanas svētki šogad notiks 17.septembrī, kad Ventspils ielas piepildīs skrējēji, lai gan pašmāju, gan ārvalstu skriešanas entuziasti cīnītos par godalgotām medaļām!

Aicinām skrējienu izmantot, kā lielisku kolektīva saliedēšanās pasākumu un izvēlēties kādu no klasiskām distancēm – maratona, pusmaratona, 10,6 km, 5 km , un jaunums jau otro gadu šajā sezonā būs nūjotājiem, kuri varēs pieteikties un nūjot 10,6 km trasi. Savukārt pasākuma jaunākie apmeklētāji tiks aicināti baudīt kustību prieku Bērnu skrējienos, kurā reģistrācija ir bezmaksas, bet paši mazākie bērni varēs piedalīties mazuļu rāpošanas sacensībās.

Ventspils maratons nebūs tikai skriešanas pasākums. Ir paredzēta arī izklaidējošā daļa visas dienas garumā – ar muzikāliem priekšnesumiem un papildus aktivitātēm.

Emocijas, atmosfēra, kopā būšana un sportiskais gars – izvēlies sev atbilstošu distanci un reģistrējies 9.un 10.jūnijā ar kodu TRASE42 saņem -42% atlaidi dalībai jebkurā no Ventspils maratona distancēm.

Reģistrējies www.sportlat.lv skrien un izcīni savu medaļu!

Bērnu skrējiens organizēts ES projekta ES projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Dalīties
Share on Facebook
Facebook